ТВОРЧО-ПIЗНАВАЛЬНИЙ ПРОСТIР
тел.: (096) 18-79-178; (068) 14-14-363
  • от 1 - 3 лет
  • от 3 - 5 лет
  • от 5 - 7 лет
  • от 7 лет

Lego


baner-goris

 

КУРС 3-4 РОКИ

 

Перші заняття присвячені вивченню кольору , розміру і форми. Вчимося виконувати нескладні завдання, працювати відповідно до вказівок вчителя. Вивчаємо способи з ‘єднання деталей . Досліджуємо, як міцність конструкції залежить від способу з ‘єднання . Вчимося будувати за інструкцією . І, звичайно, вчимося спілкуватися : граємо в рольові ігри , придумуємо і будуємо свої історії, розширюємо словниковий запас. Вчимося працювати разом , виконувати свою частину завдання для загального результату. Ми побудуємо з Лего цирк і зоопарк , театр і кафе, будинок для всієї сім’ї та парк відпочинку . І, звичайно, запросимо туди мам і татусів !
 

Група від 4-8 чоловік. Тривалість 45 хв.
Вартість заняття -100 гривень

 

КУРС 5-6 РОКІВ

Перша частина курсу архітектурна .

  • Вивчаємо основні архітектурні форми: вежі , арки, мости , хмарочоси , ворота і т.д . Діти дізнаються про відомі архітектурні шедеври та їх конструктивні особливості. Будуємо вежі, мости , арки і т.д. за інструкціями і проводимо досліди . Наприклад, на практиці переконуємося, яка башта більш стійка, освоюємо поняття балансу конструкції, міцності , жорсткості . Перед побудовою моделі вчимося робити прогноз ( наприклад , яке споруда буде більш міцною), потім перевіряємо результат на досліді. Також вивчаємо рухомі конструкції: вертушки, ворота і т.д.

Друга частина курсу механічна.

  • Вивчаємо способи передачі руху: шарніри , шестерінки, шківи. Збираємо забавні механічні моделі: ручний вентилятор, опудало , різноманітні машини , механічну собачку і т.д. Крім цього проводимо тематичні творчі заняття , такі як » Транспорт «, » Тварини «, «Космос», «Життя міста» » Ферма» та інші.

Група до 8 чоловік. Трівалість заняття 60 хвилин.
Вартість 125 гривень.

Please activate some Widgets.